مراحل رزرو هتل

انتخاب اتاق

در این مرحله می توانید مشخصات هتل و لیست اتاق ها را مشاهده نمایید، در صورتی که می خواهید قیمت هر شب و میزان تخفیف هر شب را مشاهده نمایید بر روی دکمه سبز رنگ ، مشاهده جزئیات تخفیف کلیک نمایید.

مراحل رزرواسیون

در این مرحله با انتخاب تعداد و نوع اتاق های مورد نظر، می توانید بر روی دکمه سبز رنگ رزرو کلیک نمایید .


مراحل رزرواسیون

عضویت یا ورود

در این قسمت می‌توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی ، پست الکترونیک، شماره تماس و رمز عبور در سامانه رزرواسیون آسمان عضو شوید.

همچنین در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده‌اید، با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود، به ادامه فرآیند رزرو بپردازید.

مراحل رزرواسیون

تکمیل مشخصات

در بخش ورود اطلاعات،به ازای هر اتاق باید اطلاعات یکی از مسافرین وارد شود. این اطلاعات شامل نام ، نام خانوادگی مسافر و شماره تماس اوست.

مراحل رزرواسیون

ثبت و انتظار تایید

به محض ثبت رزرو شما در سایت، همکاران ما در سامانه رزرواسیون آسمان رزرو شما را بررسی و پس از برقراری تماس و انجام هماهنگی‌های لازم با هتل مورد نظر، نتیجه رزرو در سایت اعلام می شود

مراحل رزرواسیون

پرداخت

در این مرحله با به روز رسانی همین صفحه در صورت تایید اولیه رزرو وضعیت رزرو به حالت قطعی و در انتظار پرداخت تغییر پیدا می کند و پنجره پرداخت برای شما باز خواهد شد.

مراحل رزرواسیون

مبلغ تعیین شده را واریز نمایید و مشخصات فیش واریزی را در سایت ثبت نمایید ، همکاران ما پرداخت شما را بررسی و در صورت صحت واریزی فیش شما را تایید می نمایند

مراحل رزرواسیون

دریافت واچر

در صورت تایید فیش واریزی ، وضعیت رزرو شما به قطعی و پرداخت کامل تغییر پیدا می کند ، با به روز رسانی همین صفحه مطابق تصویر می توانید وضعیت رزرو را مشاهده و واچر خود را دانلود نمایید


در این مرحله با انتخاب دکمه دانلود واچر( تاییدیه) می توانید واچر خود را دریافت و چاپ نمایید. حتما در هنگام ورود به هتل این تاییدیه را همراه داشته باشید.

مراحل رزرواسیون